Upravit stránku

Novinky z Pardubické arény

Víkendové bruslení pro veřejnost

Tuto neděli 16. ledna přidáváme navíc, k ranní hodině bruslení pro Rodiče s dětmi, ještě tři bloky bruslení pro veřejnost. Přijďte strávit nedělní odpoledne pohybem na bruslích. 

 

NEDĚLE 16.1.

malá hala 8:15 -10 h  Rodiče s dětmi

velká hala 12:12 – 13:15 h Bruslení

velká hala 13:30 – 14:30 h Bruslení

velká hala 14:45 – 15:45 h Bruslení

 

 

 

Podmínky pro vstup návštěvníků na kulturní, sportovní akce a veřejné bruslení od 22.11. 2021

Vstup do prostor enteria areny se zakazuje osobám nesplňujícím následující podmínky:

  • dokončené očkování - 14 dní po druhé dávce vakcíny
  • laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 do 180 dní
  • Mladiství ve věku 12 - 18 let nemusejí být očkovaní, ale musí se prokázat PCR testem (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o prodělání onemocnění v uplynulých 180 dnech.

 

Při bruslení není povinnost mít ústa zakrytá respirátorem ani rouškou.

Při kulturních a sportovních akcích mají návštěvníci povinnost mít zakrytá ústa respirátorem.

V současnosti je umožněn vstup na akce a veřejné bruslení pouze osobám, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 (např. horečka, suchý kašel) a u vstupu předloží jedno z  výše uvedených potvrzení , vyjma dětí do 12 let.


Děkujeme za dodržování pravidel a těšíme se na vaši návštěvu.

Modernizace odbavovacího a turniketového systému v enteria areně

 

Společnost Rozvojový fond Pardubice, která je majitelem a provozovatelem enteria areny Pardubice, udělala opět další krok k modernizaci této multifunkční haly. Tentokrát přišel na řadu odbavovací a turniketový systém, který nyní patří k nejmodernějším v České republice.

„K výměně původních turniketů nás vedlo jejich funkční opotřebení způsobené více než 20 lety užívání, ale také rostoucí nároky na využití bezdotykových technologií jako je měření teploty nebo rozpoznání nežádoucích osob při vstupu.“ uvedl předseda představenstva Rozvojového fondu a.s. Ing. Alexandr Krejčíř důvody, které společnost vedly k rozhodnutí vyměnit odbavovací systém.

Turnikety jsou nyní vybaveny nejmodernějšími technologie včetně možnosti měření teploty, rozpoznání obličejů nebo indikace nasazené roušky. „Součástí nové turniketové soustavy je i možnost bezkontaktní platby kartou přímo u turniketu nebo umožnění vstupu čtením kódu přímo z mobilních zařízení.“ doplnil Ing. Alexandr Krejčíř

Novinkou je také možnost obousměrného průchodu, který umožní návštěvníkovi s platnou vstupenkou opustit prostor arény a vrátit se zpět. Turniketový systém je plně kompatibilní s ticketingovým operátorem HC Dynamo Pardubice, společností enigoo.

„Nově instalovaný turniketový systém řadí enteria arenu k nejlépe technologicky vybaveným multifukčním halám v republice. Díky mnoha funkcím, které tento systém nabízí můžeme nejen hokejovému klubu, ale i dalším pořadatelům kulturních nebo sportovních akcí nabídnout jeho využití k uplatnění bezpečnostních nebo hygienických opatření. Věřím, že právě tento systém bude i konkurenční výhodou pro případné pořádání velkých mezinárodních akcí v Pardubicích.“ uvedl na závěr místopředseda představenstva Mgr. Ondřej Šebek.