Upravit stránku

Novinky z Pardubické arény

Modernizace odbavovacího a turniketového systému v enteria areně

 

Společnost Rozvojový fond Pardubice, která je majitelem a provozovatelem enteria areny Pardubice, udělala opět další krok k modernizaci této multifunkční haly. Tentokrát přišel na řadu odbavovací a turniketový systém, který nyní patří k nejmodernějším v České republice.

„K výměně původních turniketů nás vedlo jejich funkční opotřebení způsobené více než 20 lety užívání, ale také rostoucí nároky na využití bezdotykových technologií jako je měření teploty nebo rozpoznání nežádoucích osob při vstupu.“ uvedl předseda představenstva Rozvojového fondu a.s. Ing. Alexandr Krejčíř důvody, které společnost vedly k rozhodnutí vyměnit odbavovací systém.

Turnikety jsou nyní vybaveny nejmodernějšími technologie včetně možnosti měření teploty, rozpoznání obličejů nebo indikace nasazené roušky. „Součástí nové turniketové soustavy je i možnost bezkontaktní platby kartou přímo u turniketu nebo umožnění vstupu čtením kódu přímo z mobilních zařízení.“ doplnil Ing. Alexandr Krejčíř

Novinkou je také možnost obousměrného průchodu, který umožní návštěvníkovi s platnou vstupenkou opustit prostor arény a vrátit se zpět. Turniketový systém je plně kompatibilní s ticketingovým operátorem HC Dynamo Pardubice, společností enigoo.

„Nově instalovaný turniketový systém řadí enteria arenu k nejlépe technologicky vybaveným multifukčním halám v republice. Díky mnoha funkcím, které tento systém nabízí můžeme nejen hokejovému klubu, ale i dalším pořadatelům kulturních nebo sportovních akcí nabídnout jeho využití k uplatnění bezpečnostních nebo hygienických opatření. Věřím, že právě tento systém bude i konkurenční výhodou pro případné pořádání velkých mezinárodních akcí v Pardubicích.“ uvedl na závěr místopředseda představenstva Mgr. Ondřej Šebek.

Povinnost zakrytí dýchacích cest ve vnitřních prostorech

Od 10.9. 2020 na základě vydání mimořádného opatření Ministerstvem zdravotnictví ČR se do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének a to ve všech vnitřních prostorech. Zákaz se nevztahuje na sportovce nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. Kompletní znění mimořádného opatření naleznete na: https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/09/Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani.pdf

Bezpečnostní opatření v aréně při Generali Česká Cupu

Ve čtvrtek 6.8. odehraje HC Dynamo, v rámci Generali česká Cupu, domácí utkání s HC Olomouc. Prosíme všechny návštěvníky, aby si pečlivě přečetli podmínky, za kterých je možné zápas navštívit.

https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Informace-k-prvnimu-domacimu-utkani-Generali-Ceska-Cupu-s-HC-Olomouc-10955&fbclid=IwAR13pTz0vG-za572ow2-hgLPDSrCvxrs5UgquaTywXZ8mVJfiSGUxY8YFio

 

Děkujeme za pochopení