Upravit stránku

Akce

22. 1. 2022 16:30 HRAJEME SPOLU ZA PARDUBICE

Propojení světa a sportu, to je Hrajeme spolu za Pardubice. Společný projekt BK Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice s charitativním podtextem.  Již osmý ročník této krásné akce proběhne 22. ledna 2022 od 16:30 hodin.

Hvězdným hostem letošního ročníku bude tenorista Štefan Margita.

Program:

16:30Zahájení úvodním slovem
16:40Koncert: Komorní filharmonie Pardubice, dirigent Jan Kučera, sólista Štefan Margita
17:45Utkání nadstavbové části Kooperativa NBL: BK JIP Pardubice vs. ???

 

 

6.2. 2022 15:00 HOKEJOVÁ SHOW PLNÁ HVĚZD

Zábavná show pro celou rodinu, to je Hokejová show plná hvězd na podporu pardubické školy Svítání.
6. února 2022 od 15 hodin vás čeká hokejové utkání pardubického univerzitního hokejového týmu Riders Univerzita Pardubice a týmu plného známých osobností HC Olymp v čele s Martinem Dejdarem, autogramiáda, soutěže, focení aj.

Výtěžek akce bude věnován Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ o.p.s., která vzdělává žáky s hendikepem z celého Pardubického kraje.

 

Zlevněné vstupné - děti do 6 let (včetně).

Slevy ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

 

26.10. 2022 LUCIE V OPEŘE TOUR

26. října 2022 se v pardubické aréně dočkáme přeloženého koncertu jedné z nejúspěšnějšíchčeských hudebních skupin -  Lucie.
V rámci svého turné Lucie v opeře tour vystoupí  i v právě v Pardubicích.

Výjimečné koncertní turné skupiny Lucie „V Opeře Tour“

Podzim 2022 bude pro fanoušky skupiny Lucie vrcholem hudební sezóny! Lucie vyráží na odložené halové turné po ČR s novým programem s exkluzivní hudební aranží v doprovodu symfonického orchestru, pěveckého sboru a s organicky efektní dynamickou scénou.

 

Vstupenky zakoupené na původní termíny v roce 2021 zůstávají platné i na nové termíny a není potřeba je vyměňovat.

 

7.1.2022 18:00 Dynamo Pardubice x Karlovy Vary

Podmínky vstupu na domácí utkání HC Dynamo Pardubice

 

Návštěvník je povinen při vstupu na utkání prokázat svou bezinfekčnost, a to jedním ze způsobů uvedeným v aktuálně platném mimořádném opatření MZČR, které jsou uvedené níže:

a) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem, nebo

b) osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo

c) osoba má minimálně 14 dnů dokončené očkování proti onemocnění covid-19, nebo

d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a neuplynulo více než 6 měsíců

Děti do dovršení 12 let věku svou bezinfekčnost prokazovat nemusí. Na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19.

Po vstupu do arény je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem, např. FFP2, KN 95.

Arena bude otevřena hodinu před utkáním. Prosíme fanoušky, aby přišli s dostatečným časovým předstihem z důvodu nutnosti kontroly bezinfekčnosti, u turniketů se mohou tvořit fronty.

 

13. 11. 2022 DRÁKULA NA LEDĚ

Příběh o legendárním hraběti  Drakulovi ožije 13. listopadu 2022 v pardubické aréně.
 

Drakulase stal ztělesněním toho nejhroznějšího a najzákeřnejšího génia, nejtemnějších slastí a nejpodrobnějších tužeb, jakých je schopná pouze lidská fantazie.

 

Drakula na ledě představuje svou verzi tohoto tajemného a hypnotizujícího příběhu. Skvělá ruská krasobruslařská škola vám ukáže nové, netradiční podání tohoto věčného díla. Drakula na ledě je muzikál na bruslích, v němž uvidíte skvělé výkony krasobruslařů v barevných kostýmech, světelnou a zvukovou show.

 

Písně budou uvedeny v ruském jazyce pro zvýšení uměleckého zážitku.

Překlad písní bude ukázán na světelné obrazovce, která je součástí dekorace. Všechny ostatní dialogy herců na ledě budou uvedeny v českém jazyce. Těšíme se na vás spolu s umělci z Petrohradu.

 

22.10. 2021 HITPARÁDA STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ PARDUBICKÉHO KRAJE

22. října od 9 hodin jsou do pardubické arény zváni žáci 8. a 9. škol včetně rodičů na přehlídku středních škol a zaměstnavatelů Pardubického kraje. 

 

Přehlídka je určena nejen pro žáky a jejich rodiče, ale i pro výchovné poradce a širokou veřejnost.

 

Čas akce: 9:00 - 17:00 hodin

 

Na co se můžete těšit?

  • prezentace SŠ a OU
  • kariérní poradenství
  • přehled zaměstnavatelů
  • soutěž aj.

 

Více informací pro zájemce ZDE

 

 

21. 4. 2022 MICHAL DAVID - BRITTERM TOUR 2021

Autor známých hitů,  na které lidé tančí napříč generacemi Michal David  míří do Pardubic. V rámci své Britterm Tour 2021 navštíví 11. prosince i pardubickou arénu, kde své turné zakončí.
 

Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 - 2020.

Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida a nebudou ochuzeni ani o vánoční písně. Playlist bude pestrý. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků. Letošní předvánoční čas bude opravdu nezapomenutelný.

13. 2. 2022 GREGORIAN

Chorálová skupina Gregorian patří mezi nejlepší na světě. To jak jsou dobří, předvedou v pardubické aréně už podruhé a to 13.2.2022 v rámci svého turné 20TH ANNIVERSARY WORLD TOUR 2020. 

Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů, dokonalý zpěv, úžasné efekty a pozitivní emoce – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek.

 

Za 20 let svého působení na hudební scéně se Gregorian stali jednoznačně nejlepší chorálovou skupinou světa. 8 úchvatných klasicky školených hlasů podpořených vynikajícími hudebníky, to je hudební skupina, která dovedla svou hudbu až k magické dokonalosti – každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii.

Světové hity upravené do jedinečné gregoriánské podoby přepraví posluchače do jiného časoprostoru a inspirují každého k přemítání nad svým životem.

Triumfální projekt souboru GREGORIAN se stal senzací po celém světě. Za 20 let se uskutečnilo více než 1.000 koncertů, které navštívilo přes 3.5 milionů diváků. V rámci ságy Masters Of Chance bylo vydáno celkem 10 CD, kterých se prodalo neuvěřitelných 12 milionů kusů.

1. 3. 2022 LORD OF THE DANCE TOUR 2022

Skvělá taneční show, která nesmí v naší aréně chybět - Lord of the dance.  Tanečníků, kteří vynikají v irských tancích a krásného příběhu se opět dočkáte v pardubické aréně 1. března 2022.

Taneční show Lord of the Dance se stala světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením vůbec. Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i výběr samotných tanečníků. Nyní, k 25. výročí, připravuje neúnavný a nestárnoucí Flatley novou show.  
Není divu, Lord of the Dance totiž vystoupí v Čechách již po třinácté a shlédlo je zde dosud bezmála sedm set tisíc diváků. Michael Flatley následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

Info ZTP/P

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

6. 11. 2021 OKTAGON PRIME 4

Poprvé v Pardubicích!

Organizace OKTAGON MMA přiveze 6. listopadu do Pardubic své elitní bojovníky na akci OKTAGON PRIME 4.

Těšit se můžete na „Krále Severu“ Jana Malacha, neporažený v OKTAGONU bude chtít zůstat oblíbený Matúš Juráček. Do své další bitvy se vydá i talentovaný Václav Holota, brazilská hrozba a mistr v jiu-jitsu Rafael Xaviera, elitní švédská bojovnice Cornelia Holm a další namotivovaní moderní gladiátoři s jediným cílem – nechat v kleci vše!

  • otevření haly 17 hodin
  • před halou bude možnost nechat se otestovat
  • parkování: u enteria areny za 100 Kč nebo na dvou plochách u Tyršových sadů za 30 Kč

Vstup pro VIP na plochu z parkoviště.

 

Pro ty, kteří budou pro vstupu do arénu potřebovat platný test, bude zajištěn před halou testovací stánek. Cena testu bude 200 Kč.

 

30. 10. 2021 CZECH EXPO 2021

Již podruhé se naše aréna stane útočištěm pro burzu sběratelských karet, podpisů,puků a jiných artefaktů spojených s hokejem

V sobotu 30. října od 9 hodin bude aréna otevřena pro všechny nadšené sportovní fanoušky.

Na co se můžete těšit?

📌 spousta sběratelských kartiček na prodej nebo výměnu

📌 cenné hokejové suvenýry,

📌 autogramiáda Jozefa Golonky, Milana Nového, Tomáše Rolínka, Josefa Marhy, Dušana Salfického a dalších.

📌 soutěž

Vstup z parkoviště‼️

Pro ty, co nejsou očkovaní nebo neprodělali Covid a nestihnou si zajistit vlastní test, bude před vstupem k dispozici mobilní testovací centrum, kde vám udělají text. (dle systému O-N-T) ✅Tuto službu jsme pro vás zajistili a bude zdarma.

 

Více informací o celé akci pro návštěvníky i vystavovatele na webových stránkách www.mojekarticky.cz

 

 

19. 2. 2023 RUSKÝ CIRKUS NA LEDĚ

Poprvé v České republice a hned i v Pardubicích. Velkolepá show Ruský Cirkus na ledě vám přiveze 19. února 2023 artisty, kteří vás ohromí svým uměním.


Zaujmout dnešního diváka něčím novým není vůbec snadné. To, co připravil pro diváky Ruský Cirkus na ledě pod vedením Kirilla Kirillova ale bezpochyby vzbuzuje obdiv a nadšení - nová, dynamická, famózní show Triumf.

Neobyčejná světelná projekce, hudba vytvořená speciálně pro tuto show, barevné kostýmy, fantastická čísla, speciální efekty a samozřejmě nepřekonatelné umění artistů tvoří velkolepý svět Ruského Cirkusu na ledě.


Show Triumf představuje spojení všech žánrů současného cirkusového umění. Na ledové ploše vystoupí žongléři, akrobati, iluzionisté, gymnasté a samozřejmě klauni. Všechny svá čísla artisté předvedou na bruslích na ledové ploše.
Každý detail (osvětlení, hudba a kostýmy) je součástí překrásné show, která nenechá lhostejnými nejen děti, ale ani dospělé.
Nový program přesně vystihuje jeho název - Triumf. Je to neobyčejně dynamické, zářivé představení, při kterém údivem jásá srdce diváka. Jedno fantastické číslo střídá druhé a odvaha artistů vzbuzuje obdiv a respekt.
Vystupující soubor je opravdu unikátní, mezi účastníky show jsou sportovní mistři a vítězové světových šampionátů v krasobruslení, ale i představitelé významných cirkusových dynastií ruského cirkusu.
V Ruském Cirkuse na ledě zvířata nevystupují!

 

 

Délka představení: 2 hodiny s přestávkou.

Objednávky vstupenek pro ZTP/P vozíčkáře směřujte na rezervace@ticketportal.cz

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. 

Komu náhradní termín koncertu nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě jejich nákupu do 31.1.2022.  

 

 

 

8. 10. 2022 SCOOTER

Legendární německá skupina Scooter 8. řijna 2022 v Pardubicích.

Skupina Scooter přijede zahrát na dlouho očekávaný a překládaný koncert!

Scooter oslavil pětadvacetiny ve velkém stylu a pokračuje ve velkolepé krasojízdě! Nabušenou efektní show plnou světel, ohně, projekcí a hlavně nesmrtelných hitů nyní přiveze charizmatický shouter H. P. Baxxter se svými spoluhráči do Pardubic! 

Během dechberoucího koncertu budou halou znít všechny zásadní hity: Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass!.

Scooter dokáže, že i v dalším čtvrtstoletí pojede nekompromisně na plný plyn a vy můžete být u toho.

 

Přehlídka středních škol a zaměstnavatelů

Už podruhé budou mít možnost nejen žáci základních a středních škol, ale i jejich rodiče, zavítat na Přehlídku středních škol a zaměstnavatelů. Dveře arény budou pro návštěvníky otevřeny 20. listopadu 2020 od 9 hodin.

Povinnost roušek a všem návštěvníkům doporučujeme desinfekci rukou při vstupu.

 

Letní bruslení

Přijďte se v týdnu od 6. do 10. července osvěžit na velkou halu naší arény. Připravili jsme pro vás týden plný bruslení.

MČR v krasobruslení pro rok 2020 v sólových kategoriích žactva, mladšího žactva a nejmladšího žactva

Finále sledge hokejové ligy

SHK Mustangové AUTO IN Pardubice x HC Studénka sledge

1. finálový zápas sledge hokejové ligy