Upravit stránku

Novinky z Pardubické arény

Informace pro návštěvníky koncertu Marka Ztraceného

  • otevření haly 17:30 hodin
  • testovací stánek - možnost se nechat otestovat na místě
  • kontrola pravidel O-T-N před vstupem
  • občerstvení v hale
  • parkování - 100 Kč na parkovišti arény, 30 Kč odstavná plocha u Tyršových sadů

Modernizace odbavovacího a turniketového systému v enteria areně

 

Společnost Rozvojový fond Pardubice, která je majitelem a provozovatelem enteria areny Pardubice, udělala opět další krok k modernizaci této multifunkční haly. Tentokrát přišel na řadu odbavovací a turniketový systém, který nyní patří k nejmodernějším v České republice.

„K výměně původních turniketů nás vedlo jejich funkční opotřebení způsobené více než 20 lety užívání, ale také rostoucí nároky na využití bezdotykových technologií jako je měření teploty nebo rozpoznání nežádoucích osob při vstupu.“ uvedl předseda představenstva Rozvojového fondu a.s. Ing. Alexandr Krejčíř důvody, které společnost vedly k rozhodnutí vyměnit odbavovací systém.

Turnikety jsou nyní vybaveny nejmodernějšími technologie včetně možnosti měření teploty, rozpoznání obličejů nebo indikace nasazené roušky. „Součástí nové turniketové soustavy je i možnost bezkontaktní platby kartou přímo u turniketu nebo umožnění vstupu čtením kódu přímo z mobilních zařízení.“ doplnil Ing. Alexandr Krejčíř

Novinkou je také možnost obousměrného průchodu, který umožní návštěvníkovi s platnou vstupenkou opustit prostor arény a vrátit se zpět. Turniketový systém je plně kompatibilní s ticketingovým operátorem HC Dynamo Pardubice, společností enigoo.

„Nově instalovaný turniketový systém řadí enteria arenu k nejlépe technologicky vybaveným multifukčním halám v republice. Díky mnoha funkcím, které tento systém nabízí můžeme nejen hokejovému klubu, ale i dalším pořadatelům kulturních nebo sportovních akcí nabídnout jeho využití k uplatnění bezpečnostních nebo hygienických opatření. Věřím, že právě tento systém bude i konkurenční výhodou pro případné pořádání velkých mezinárodních akcí v Pardubicích.“ uvedl na závěr místopředseda představenstva Mgr. Ondřej Šebek.

Tour Fantazie na kolečkách se přesouvá na rok 2022

Pořadatelé rodinné tour Fantazie na kolečkách se po dlouhém váhání rozhodli, že celou show Michala Nesvadby přesunou na rok 2022. O nic nepřijdete, vstupenky zůstávají v platnosti. Nový termín ohlásíme po dohodě s organizátory.

 

Děkujeme za pochopení.

Pronájem parkovacích míst u enteria areny končí

Z důvodu výstavby letního stadionu a  parkovacího domu nebudou již uzavírány nové smlouvy na pronájem parkovacích míst u enteria areny.

Děkujeme za pochopení.

Turné skupiny Lucie se odkládá

Halové turné skupiny Lucie se překládá na rok 2022. O bližším termínu vás budeme informovat.

 

Děkujeme za pochopení.

Náhradní termín koncertu skupiny Scooter

Jak jsme slíbili, tak o koncert německé hardcorové skupiny Scooter nepřijdete. Náhradní termín koncertu je 8. října 2022.

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Náhradní termín pro Gregorian

Již potřetí jsme byli nuceni, kvůli celosvětové pandemické situaci, nový termín pro vystoupení chorálové skupiny Gregorian. 13. února 2022 se jich snad už konečně fanoušci dočkají.

Koncert skupiny Scooter se překládá

Vzhledem k tomu, že i nadále trvá zákaz veškerého kulturního života, tak i koncert skupiny Scooter bude již podruhé přeložen. S pořádající agenturou nyní hledáme vhodný termín v roce 2022.

Prosím o strpení a děkujeme za pochopení.

Lord of the dance - nový termín

O skvělou taneční show Lord of the dance rozhodně nepřijdete. Máme pro vás nový termín. Budeme se na vás těšit 1.3.2022.

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Přesunuté akce

Vzhledem k situaci ve státě a k vládním nařízením budou akce Pravý Louskáček na ledě a Gregorian přesunuty na jiný termín. Vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny.

Přeložení koncertu Tomáše Kluse

Koncertu Tomáše Kluse (23.10.) bohužel není přáno a do třetice budeme hledat náhradní termín. Po potvrzení obou stran, termín zveřejníme. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení.

Enteria arena opět uzavřena

S účinností od 18. prosince je enteria arena, na základě vládního nařízení ,  opět uzavřena.

 

 

Děkujeme na pochopení.

Povinnost zakrytí dýchacích cest ve vnitřních prostorech

Od 10.9. 2020 na základě vydání mimořádného opatření Ministerstvem zdravotnictví ČR se do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének a to ve všech vnitřních prostorech. Zákaz se nevztahuje na sportovce nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. Kompletní znění mimořádného opatření naleznete na: https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/09/Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani.pdf

Akce Monster meeting přesunuta

Z důvodu vládních opatření musela být akce Monster meeting, která byla v aréně plánována na 10.10., přesunuta do venkovních prostor a to na Cihelnu.
Vstupenky zůstávají v platnosti, je možné je také vrátit v síti TS nebo využít na jinou zastávku MM.

Bezpečnostní opatření v aréně při Generali Česká Cupu

Ve čtvrtek 6.8. odehraje HC Dynamo, v rámci Generali česká Cupu, domácí utkání s HC Olomouc. Prosíme všechny návštěvníky, aby si pečlivě přečetli podmínky, za kterých je možné zápas navštívit.

https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Informace-k-prvnimu-domacimu-utkani-Generali-Ceska-Cupu-s-HC-Olomouc-10955&fbclid=IwAR13pTz0vG-za572ow2-hgLPDSrCvxrs5UgquaTywXZ8mVJfiSGUxY8YFio

 

Děkujeme za pochopení

Vysvědčení na bruslích

Přijďte si poslední školní den užít netradičně. 30.6.2020 od 17 hodin jsme nejen pro školáky, ale i pro všechny ostatní připravili veřejné bruslení.

Děti do 6 let a školáci mají vstup zdarma, platit budou jen dospěláci :-)