Upravit stránku

Novinky z Pardubické arény

Víkendové bruslení pro veřejnost

Tuto neděli 16. ledna přidáváme navíc, k ranní hodině bruslení pro Rodiče s dětmi, ještě tři bloky bruslení pro veřejnost. Přijďte strávit nedělní odpoledne pohybem na bruslích. 

 

NEDĚLE 16.1.

malá hala 8:15 -10 h  Rodiče s dětmi

velká hala 12:12 – 13:15 h Bruslení

velká hala 13:30 – 14:30 h Bruslení

velká hala 14:45 – 15:45 h Bruslení

 

 

 

Koncert skupiny Smokie je zrušen

Z důvodu úmrtí jednoho člena skupiny Smokie se koncert, který se měl konat v Pardubicích dne 16.12. 2022, ruší.

Děkujeme za pochopení.

Veřejné bruslení do 11.1. zrušeno

Z technických důvodů (výpadku chlazení malé haly) je  veřejné bruslení od 3. do 11.1. zrušeno.

 

Děkujeme za pochopení.

Bruslení o vánočních svátcích

Už nyní vám přinášíme rozpis bruslení o vánočních svátcích, abyste si návštěvu u nás mohli dopředu naplánovat.

Nefunkční Rozvrh ledu

Momentálně na našich webových stránkách nefunguje Rozvrh ledu. Chyba je na straně poskytovatele, čekáme až bude vzniklý problém vyřešen.

Děkujeme za pochopení.

Podmínky pro vstup návštěvníků na kulturní, sportovní akce a veřejné bruslení od 22.11. 2021

Vstup do prostor enteria areny se zakazuje osobám nesplňujícím následující podmínky:

  • dokončené očkování - 14 dní po druhé dávce vakcíny
  • laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 do 180 dní
  • Mladiství ve věku 12 - 18 let nemusejí být očkovaní, ale musí se prokázat PCR testem (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o prodělání onemocnění v uplynulých 180 dnech.

 

Při bruslení není povinnost mít ústa zakrytá respirátorem ani rouškou.

Při kulturních a sportovních akcích mají návštěvníci povinnost mít zakrytá ústa respirátorem.

V současnosti je umožněn vstup na akce a veřejné bruslení pouze osobám, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 (např. horečka, suchý kašel) a u vstupu předloží jedno z  výše uvedených potvrzení , vyjma dětí do 12 let.


Děkujeme za dodržování pravidel a těšíme se na vaši návštěvu.

Pravý Louskáček se překládá na rok 2023

Vzhledem k novým vládním nařízením stále doba nenahrává kulturním akcím. Pořadatel muzikálu Pravý Louskáček se rozhodl, že tuto krásnou akci přesune na rok 2023. O přesném náhradním termínu vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

Koncert Michala Davida se přesouvá

Vzhledem k novým vládním omezením se pořadatel koncertu Michala Davida rozhodl, že se koncert přesune na rok 2022. Nový termín pro Pardubice je 21.4. 2022.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Koncerty skupiny Kabát a Lucie budou přesunuty na podzim 2022

České populární skupiny Lucie a Kabát se rozhodly, že svá halová turné přesunou na podzim roku 2022. O náhradních termínech vás budeme v nejbližší době informovat.

Hledáme brigádníky na pozici Pořadatel

Do našeho brigádnického kolektivu sháníme muže/ženy na pozici Pořadatel. Požadujeme příjemné vystupování, organizační schopnosti a dobrý zdravotní stav. Více informací: Jiří Voltner 606 605 314, voltner@rfpardubice.cz

 

 

Ruský cirkus na ledě - nový termín

Vážení návštěvníci, akce Ruský cirkus na ledě byla přesunuta na únorový termín a to 8. února 2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Informace pro návštěvníky koncertu Marka Ztraceného

  • otevření haly 17:30 hodin
  • testovací stánek - možnost se nechat otestovat na místě
  • kontrola pravidel O-T-N před vstupem
  • občerstvení v hale
  • parkování - 100 Kč na parkovišti arény, 30 Kč odstavná plocha u Tyršových sadů

Modernizace odbavovacího a turniketového systému v enteria areně

 

Společnost Rozvojový fond Pardubice, která je majitelem a provozovatelem enteria areny Pardubice, udělala opět další krok k modernizaci této multifunkční haly. Tentokrát přišel na řadu odbavovací a turniketový systém, který nyní patří k nejmodernějším v České republice.

„K výměně původních turniketů nás vedlo jejich funkční opotřebení způsobené více než 20 lety užívání, ale také rostoucí nároky na využití bezdotykových technologií jako je měření teploty nebo rozpoznání nežádoucích osob při vstupu.“ uvedl předseda představenstva Rozvojového fondu a.s. Ing. Alexandr Krejčíř důvody, které společnost vedly k rozhodnutí vyměnit odbavovací systém.

Turnikety jsou nyní vybaveny nejmodernějšími technologie včetně možnosti měření teploty, rozpoznání obličejů nebo indikace nasazené roušky. „Součástí nové turniketové soustavy je i možnost bezkontaktní platby kartou přímo u turniketu nebo umožnění vstupu čtením kódu přímo z mobilních zařízení.“ doplnil Ing. Alexandr Krejčíř

Novinkou je také možnost obousměrného průchodu, který umožní návštěvníkovi s platnou vstupenkou opustit prostor arény a vrátit se zpět. Turniketový systém je plně kompatibilní s ticketingovým operátorem HC Dynamo Pardubice, společností enigoo.

„Nově instalovaný turniketový systém řadí enteria arenu k nejlépe technologicky vybaveným multifukčním halám v republice. Díky mnoha funkcím, které tento systém nabízí můžeme nejen hokejovému klubu, ale i dalším pořadatelům kulturních nebo sportovních akcí nabídnout jeho využití k uplatnění bezpečnostních nebo hygienických opatření. Věřím, že právě tento systém bude i konkurenční výhodou pro případné pořádání velkých mezinárodních akcí v Pardubicích.“ uvedl na závěr místopředseda představenstva Mgr. Ondřej Šebek.

Tour Fantazie na kolečkách se přesouvá na rok 2022

Pořadatelé rodinné tour Fantazie na kolečkách se po dlouhém váhání rozhodli, že celou show Michala Nesvadby přesunou na rok 2022. O nic nepřijdete, vstupenky zůstávají v platnosti. Nový termín ohlásíme po dohodě s organizátory.

 

Děkujeme za pochopení.

Pronájem parkovacích míst u enteria areny končí

Z důvodu výstavby letního stadionu a  parkovacího domu nebudou již uzavírány nové smlouvy na pronájem parkovacích míst u enteria areny.

Děkujeme za pochopení.

Turné skupiny Lucie se odkládá

Halové turné skupiny Lucie se překládá na rok 2022. O bližším termínu vás budeme informovat.

 

Děkujeme za pochopení.